HİZMETLERİMİZ

Yeni Hastalar

Yeni Hastalar

Ortodontik tedavinin planlaması iyi bir inceleme gerektirir. İlk ziyaretinizde hastanın tıbbi ve dişsel geçmişi öğrenilir ve bir ön klinik muayene yapılır. Hastanın yüz görünümü, ağız içi dokular ve dişler incelenir. Tedavi hakkında bir ön fikir oluşturulur ve size anlatılır. Daha sonra ikinci bir randevu verilir (Kayıt Randevusu). Bu ikinci gelişte, en iyi ortodontik tedavi şeklinin belirlenmesi için gerekli teşhis kayıtları alınır. Teşhis kayıtları esas olarak; hasta yüzünün ve dişlerinin fotoğraflarını, dişlerin ölçülerini ve çalışma modellerini içerir. Bu bilgiler doğrultusunda çalışılır ve her hasta için uygun tedavi planı belirlenir.

Düzenli Randevular

       Apareylerinizin (braketler, plaklar vs.) takıldığı randevular genellikle yaklaşık 1 saat sürer. Daha sonra gerekli ayarlama ve kontroller için bizi 4 ila 8 haftada bir yarım saatten kısa süren randevular ile ziyaret edersiniz. Hastalarımızı gecikmemeden randevusuna almaya dikkat ederiz ve sizden de bize aynı nezaketi göstermenizi isteriz. Eğer randevunuza gelemeyecekseniz lütfen bize en az 1 gün önceden bildirin. Randevunuzu sadece acil durumlar için iptal edin. Çoğu hasta randevusu 4–8 hafta öncesinden ayarlandığı için, randevunuzu yeniden ayarlamak zor olacaktır. Tedavinin başarısı için randevulara uymak önemlidir.

Tedavi Ücreti ve Ödemeler

       Tedavi ücreti, hastanın probleminin şiddetine, uygulanacak apareylere ve tedavi safhalarının sayısına bağlıdır. Tedaviye başlanmadan önce ücret ve ödeme seçenekleri sizinle görüşülecektir. Size uygun olan esnek ödeme planları oluşturulacak ve tedavi ödenebilir hale getirilecektir. 


Braketlerle diş fırçalama nasıl yapılır?

kayseri web tasarım nakliyat platformu